Dzień Kobiet – pamiątkowa relacja obchodów z dnia 8 marca 2019 roku.

W piątek 8 marca 2019 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Starym Targu odbyły się gminne obchody Dnia Kobiet. Pierwsza część relacji filmowej przedstawia wstęp do imprezy wygłoszony przez organizatora, występy artystyczne (piosenka, wierszyk oraz tańce) przygotowane przez młodzież w Gminnym Ośrodku Kultury, poczęstunek, uroczyste wręczenie medali dla Pań, zdjęcia pamiątkowe, piosenkę zaśpiewaną przez dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury Witolda Szymanka. W drugiej części przedstawiono fragment koncertu zespołu „Wajzy”.

Zapraszamy do obejrzenia pamiątkowych zdjęć w formie tradycyjnej:

http://www.starytarg.com/foto986.html

oraz pierwszej części relacji filmowej w której zamieszczono program artystyczny przygotowany przez Gminny Ośrodek Kultury, wręczenie medali oraz pamiątkowe zdjęcia.

W drugiej części relacji filmowej zamieszczono fragment występu zespołu „Wajzy”.

Comments are closed.