Ferie zimowe w GOK w Starym Targu w roku 2019 – relacja pamiątkowa.

Ferie zimowe w Gminnym Ośrodku Kultury w Starym Targu obfitowały w wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży. Pierwszy tydzień przeznaczony był dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Codziennie w godzinach od 8:00 do 9:00 dzieci przychodziły do GOK oraz uczestniczyły w zabawach i grach stolikowych. Następnie odbywały się zabawy integracyjne w grupach zgodnie z zainteresowaniami. W godzinach od 10:00 do 12:00 odbywały się zajęcia plastyczno-techniczne, multimedialne i muzyczno ruchowe. W godzinach od 12:00 do 12:30 zapewniono wszystkim uczestnikom ciepły posiłek, następnie około godziny 13:00 odbywało się wspólne sprzątanie i koniec zajęć. Wszystkim dzieciom zapewniono opiekę osób dorosłych. Dodatkowymi atrakcjami były: teatrzyk dla dzieci z Krakowa z przedstawieniem „Lodowa Kraina” oraz kino sferyczne trójwymiarowe pod kopułą „Sferinis Kinas”. W drugim tygodniu ferii dominowało oglądanie bajek, zajęcia komputerowe oraz zajęcia sportowe na boisku „Orlik”. Wszystkie zdjęcia wykonał Dyrektor GOK Pan Witold Szymanek.

Zdjęcia w formie tradycyjnej:

http://www.starytarg.com/foto982.html

Relacja w formie pokazu slajdów:

Comments are closed.