„FERIE ZIMOWE 2018” radośnie i zdrowe w GOK Stary Targ – pierwszy tydzień.

Od dnia 29.01.2018r, do dnia 9.02.2018 Gminny Ośrodek Kultury w Starym Targu zaprasza w godzinach od 9:00 do godziny 13:00 na zajęcia zorganizowane dla dzieci (obowiązkowe zapisy każdego dnia i przestrzeganie przez uczestników regulaminu zajęć).

Od dnia 29.01.2018 r, do dnia 02.02.2018, pierwszy tydzień ferii dodatkowo zajęcia sprawnościowe na sali gimnastycznej w Zespole Szkół Stary Targ zorganizowane przez GOK – prowadzi Pan Łukasz Knapik.

Dnia 8 lutego 2018 o godzinie 12:00 przewidziano w GOK przedstawienie teatralne dla dzieci „Warkocz Królewny Wisełki”.

W programie zajęć w GOK prowadzonych przez Panią Bożenę Wójcicką będą zajęcia świetlicowe, karaoke, wspólne czytanie, projekcja bajek, zajęcia kulinarne, spotkania muzyczne, bale karnawałowe, zajęcia plastyczne. Niecodzienną formą zajęć będzie połączenie dwóch pasji – muzyki i plastyki „Muzyka kolorem malowana”. Przewidziano w czasie ferii liczne konkursy: układania puzzli, plastyczny, młodych talentów, kulinarny, wokalny itp.