Sprawozdanie z organizacji i przebiegu wypoczynku letniego dla dzieci w Gminnym Ośrodku Kultury w Starym Targu „Wakacje z Bajką” w wakacje roku 2017.

GOK Stary Targ corocznie organizuje letni wypoczynek. W tym roku zajęcia odbywały się w godzinach od 9:00 do 14:00 od poniedziałku do piątku. Każdego dnia uczestniczyło w nich około 35 dzieci. Podczas pobytu dzieci codziennie otrzymywały poczęstunek. Wśród realizowanych zabaw zajęć tematycznych znalazły się:
– zajęcia sportowe oraz ruchowe na świeżym powietrzu (orlik i plac zabaw),
– zajęcia audiowizualne,
– zajęcia muzyczne,
– gry stolikowe,
– konkursy, zagadki, łamigłówki,
– zajęcia edukacyjne,
– zajęcia kulinarne,
– zajęcia plastyczno – techniczne,
– zajęcia komputerowe.

Dnia 10 lipca 2017 roku dzieci obejrzały spektakl pod tytułem „PIRACKA WYSPA” przedstawiony przez teatr Fantazja z Krakowa.
Uczestnictwo w zajęciach było zespołowe skupiając uczestników do wspólnego działania, zaspokajając potrzebę twórczej aktywności. Poza tym zajęcia pozwoliły miło i pożytecznie spędzić czas.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wykonanych przez dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Starym Targu Pana Witolda Szymanka.

Zdjęcia w formie tradycyjnej:

oraz pokaz slajdów prezentujący większą ilość zdjęć. Zapraszamy do oglądania.