Udział młodzieży z Gminy Stary Targ w XXII Przeglądzie Tańca Nowoczesnego.

Udział młodzieży z Gminy Stary Targ w XXII Przeglądzie Tańca Nowoczesnego w Młynarach. W przeglądzie mogły brać udział stowarzyszone i nie stowarzyszone zespoły tańca nowoczesnego z terenu całego kraju.
W konkursie grupy taneczne występowały w następujących kategoriach:
– inne formy taneczne,
– formacje hip-hop,
– formacje disco-dance / show dance
Kryteria oceny:
– choreografia
– technika
– ogólne wrażenia artystyczne.
W dniu 14 maja 2017 roku dzieci z GOK i Świetlicy z Waplewa Wielkiego wzięły udział w wyżej wymienionym konkursie i zajęły drugie miejsca w swoich kategoriach to jest zespoły „Tańczący Księżyc”, „Super Agentki” oraz duet „Liwia i Hania”.

Zdjęcia w formie tradycyjnej:

http://www.starytarg.com/foto849.html

Pamiątkowe zdjęcia których autorem jest Pan Dyrektor Witold Szymanek:

Comments are closed.