I PRZEGLĄD TAŃCA NOWOCZESNEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY STARY TARG z dnia 10 maja 2017 – relacja

Dnia 10 maja 2017 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Starym Targu odbył się konkurs tańca nowoczesnego o puchar Wójta Gminy Stary Targ. Konkurs skierowany był do dzieci i młodzieży z terenu gminy Stary Targ. Tańce konkursowe prezentowane przez młodzieżowe drużyny taneczne oceniany był przez komisje konkursową w składzie: Marzena Tutlewska, Andrzej Szymański, Marcin Felczak. Komisja w czasie obrad ustaliła następujące miejsca: 1 – Super Agentki, 2 – Tańczący Księżyc, 3 – Menuet, 4 – Ufoludki, 5 – Pralinki.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć pamiątkowych wykonanych przez Pana Witolda Szymanka w formie tradycyjnej:

http://www.starytarg.com/foto847.html

oraz większej ilości zdjęć w formie pokazu slajdów:

Zdjęcie uczestników konkursu.

Comments are closed.