Festiwal Piosenki Dziecięcej „Gminny Konkurs Zimowej Piosenki” – relacja.

W dniu 23 marca 2017 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Starym Targu zorganizowano Festiwal Piosenki Dziecięcej „Gminny Konkurs Zimowej Piosenki”.
Impreza cieszyła się sporym zainteresowaniem na scenie GOK zaprezentowało się kilkanaście zespołów ze szkół Szropy, Waplewo Wielkie i Stary Targ. Zespoły „Przebiśniegi”, „Pierwszaki”, „Ufoludki”, „Kropelki”, „Wesołe Nutki”, „Koniczynki” Szropy i „Koniczynki” Stary Targ. Wszystkim występom bacznie przysłuchiwało się jury w składzie: Marzena Tutlewska, Edward Grzybowski, Roman Rębisz. Po obradach komisja przyznała trzy miejsca i cztery wyróżnienia. Konkurs miał na celu propagowanie kultury muzycznej, umiejętności wokalnych, promocji młodych talentów oraz integracje środowiska. Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary oraz słodkości. I tak I miejsce – „Wesołe nutki”, II miejsce „”Przebiśniegi”, III miejsce „Ufoludki”. Wyróżnienia: „Pierwszaki”, „Koniczynki”, „Koniczynki” – Szropy, „Kropelki”.
Uczestnicy oceniali byli pod względem doboru repertuaru, wykonania i interpretacji utworu i ogólny wyraz artystyczny.

Zdjęcia w formie tradycyjnej:

http://www.starytarg.com/foto837.html

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wykonanych przez Dyrektora GOK Pana Witolda Szymanka:

Comments are closed.